Seminarium „Drzewa – remedium tranzycji ekologicznej i adaptacji do zmiany klimatu”
Z wielką przyjemnością wzięliśmy udział w międzynarodowym seminarium zatytułowanym „Drzewa – remedium na transformację ekologiczną i adaptację do zmian klimatu”, sfinansowanym w ramach projektu Erasmus. Dzięki gościnności pana Tomasza Partyki, dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile, w dniu 14 maja 2026 roku w Goraju-Zamek mieliśmy okazję uczestniczyć w fantastycznym wydarzeniu i dyskusji z udziałem…


